Voucher pro všechny příznivce Opavské míle od našeho partnera LionSport Kravaře

Pro všechny příznivce Witzenmann Opavské míle máme příjemné překvapení. Firma LION SPORT Kravaře, která každoročně podporuje náš závod, vám všem nabízí slevový kupon na nákup sportovního zboží jak ve značkových prodejnách, tak i na e-shopu. Stačí si jen vybrat a slevový kupon uplatnit!  Můžete si jej vytisknout, nebo přímo uplatnit v e-shopu. 

Tím ovšem podpora Witzenmann Opavské míle firmy LION SPORT Kravaře nekončí. Na šťastného výherce/kyni, účastníka/nici letošního ročníku virtuální Witzenmann Opavské míle čekají běžecké boty značky ADIDAS.

Při vyhlášení výsledků tohoto ročníku Witzenmann Opavské míle budeme losovat z účastníků letošních tratí jednoho/jednu z vás, který/á získá značkové boty pro své další běžecké zážitky. 


Kupon je platný do konce roku 2020 na všech e-shopech LionSport


Virtuální Opavská MÍLE

Vážení příznivci závodu Opavská míle a běhání.Virtuální Opavská míle 2020 se blíží svému konci.Zpracování Vašich běžeckých výsledků se nám postupně daří, přesto nemáme veškeré podklady, a to z těchto důvodů: Mnohým z Vás se výsledky nepropsaly do správného segmentu STRAVY, nebo někteří běžci neabsolvovali všechny tři tratě, které jsou důležité pro zařazení do celkového pořadí účastníků. Proto Vás prosíme o zaslaní všech Vašich výsledků na emailovou adresu SYKORA.MAPS@SEZNAM.CZ , abychom Vás mohli zapsat do výsledkových listin a zařadit do soutěže o hodnotné ceny, nebo zkuste ještě oběhnout tratě, na kterých jste nebyli. Virtuální míle měla být ukončena 30.9. 2020, dovolujeme si však, vzhledem umožnění získání dalších časů a Vašich běžeckých výsledků, prodloužit termín ukončení do 1.11. 2020.2.11. 2020 začneme sčítat výsledky a poté losovat vítěze hodnotných cen. Ceny bychom rádi předali oficiálně, na společném shromáždění, bohužel, musíme počkat až skončí období pandemického stavu v ČR. Děkujeme za pochopení a zasílání dalších Vašich časů. Dodejte, v této pochmurné době, tělu endorfiny v podobě běžeckých zážitků na tratích Virtuální Opavské míle!!!
Tým Opavské míle

Hradec nad Moravicí Stříbrné jezeroMěstské sady

Pravidla WITZENMANN Virtuální Opavské míle:
– tvým úkolem je proběhnout všechny tři tratě (Hradec nad Moravicí, Stříbrné jezero, Městské sady)
– své běhy musíš zaznamenat na GPS hodinky nebo mobilní telefon
– tyto zaznamenané běhy sdílej přes sportovní aplikaci STRAVA (tu si musíš stáhnout a registrovat se do ní)
– na proběhnutí tratí máš “nekonečně mnoho” pokusů, ale jen do 1.11. 2020, pak se soutěž uzavře a tým WOM vyhodnotí výsledky
– výsledky vyhodnotíme tak, že sečteme tvé tři nejrychlejší časy dosažené na každé s trati. (7:48 + 9:22 + 7:05 = 24 min 15 sec)
Pozor, tratě je nutné běžet, ne jet na kole, bruslích či pomáhat si jinými pomůckami. Z výčtu GPS to je rozpoznatelné. Všechny nepoctivé účastníky diskvalifikujeme!
Běhy se zaznamenávají přes “elektronické pomocníky” (hodinky, mobilní telefony), které jsou mnohdy nedokonalé a chybné. Může se tedy stát, že se ti běhy neuloží, špatně se propíšou do aplikace STRAVA atd., nezoufej a běhej dál :-)!
Po ukončení soutěže ( 1.11. 2020) vyhlásíme výsledky zhruba do 10 dní.

O co soutěžíme?

První tři v několika kategoriích odměníme značkovým tričkem NIKE.

Všichni, kteří proběhnou všechny tři tratě se automaticky dostávají do slosování o značkové boty v hodnotě 3000 Kč od Lion Sport Kravaře a zároveň všichni, kteří se zúčastní vyhlášení výsledků virtuální míle obdrží 30% slevový kupon na nákup sportovní výbavy opět od Lion Sport Kravaře.

Datum vyhlášení výsledků bude zveřejněno na FB OM a webových stránkách OM na začátku měsíce září. 

Místo konání: park za Slezankou, Opava

Výherce sportovní obuvi se bude losovat po uzavření soutěže (video z losování zveřejníme na našich sociálních sítích), ten  bude kontaktován ředitelem závodu. Výhru si převezme na vyhlášení výsledků (za Slezankou v Opavě). 

Jak postupovat – opakování 🙂
– stáhni si do telefonu aplikaci STRAVA.
– registruj se
– propoj aplikaci s GPS hodinkami, nebo si rovnou měř svůj běh přes aplikaci STRAVA
– postupně probíhej všechny naše tratě (musíš se postavit na start našeho segmentu, přibližně tam kde visí banner s tratí virtuální Opavské Míle)  
– tým Opavské míle doporučuje proběhnout tratě “nanečisto”, aby jste nezabloudili 🙂  (po celou dobu můžeš mít puštěnou aktivitu běhu, protože se do aplikace propíše, až tvůj nejrychlejší běh na trati)
– po doběhnutí aplikaci řádně ukonči a nech propsat aktivitu na internet
– aplikace by tvůj běh měla automaticky propsat do segmentu Opavské míle
– výsledky můžeš sledovat na webu www.strava.com → Explore → Segment Search → vyhledat: Opavská Míle 1609m


Staň se letošním vítězem

Kontakt

Jiří Sýkora 
Tolstého 16
746 01 Opava
+420 737 185 445
behopava@seznam.cz

Kontaktujte nás