TRIČKO NIKE Opavská míle 2018

Publikoval(a) sykora dne

Turistické informační centrum města Opavy
Milí sportovci, účastníci Opavské míle 2018, přátelé. V opavském Turistickém informačním centru pod Hláskou je vystaveno letošní tričko Opavské míle, které si mohou závodníci objednat v rámci přihlašovacího systému. Pokud máte pochybnosti o tom, jakou velikost si máte vybrat, můžete si odskočit právě do opavského INFO centra a tričko si vyzkoušet. 
Ti, kteří nepoběží a mají o tričko zájem, si jej mohou závazně objednat. Připravte si 350 Kč na tričko NIKE DRI-FIT Technology s originálním potiskem letošního ročníku. Svou objednávku stvrdíte podpisem a zaplatíte na místě, Opavská míle se zavazuje Vám tričko dodat.

p1220263 1

Turistické informační centrum města Opavy

Milí sportovci, účastníci Opavské míle 2018, přátelé. V opavském Turistickém informačním centru pod Hláskou je vystaveno letošní tričko Opavské míle, které si mohou závodníci objednat v rámci přihlašovacího systému. Pokud máte pochybnosti o tom, jakou velikost si máte vybrat, můžete si odskočit právě do opavského INFO centra a tričko si vyzkoušet.

Ti, kteří nepoběží a mají o tričko zájem, si jej mohou závazně objednat. Připravte si 350 Kč na tričko NIKE DRI-FIT Technology s originálním potiskem letošního ročníku. Svou objednávku stvrdíte podpisem a zaplatíte na místě, Opavská míle se zavazuje Vám tričko dodat.

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.