Výsledky závodu běháme s TQM

Publikoval sykora v

BĚHÁME S TQM
1. ročník městského běhu

Termín: sobota 25: 4: 2015
Pořadatel: TQM – holding s.r.o
Technické provedení: TJ Opava, oddíl orientačního běhu
Trať: jeden okruh, v areálu TQM – Mlýnská – lávka přes řeku Opavu – po Kolofíkovém nábřeží směr Ratibořská – přes most – za mostem seběhnout k řece a kolem řeky zpět k lávce a do areálu TQM

Kategorie – mládež do 8 let 2007 a mladší
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Nycz Ondřej ZŠ Otická 2007 1:18
2. Bureš Viktor Komenda 2009 1:25
3. Cetl Jan Englišova 2009 1:33
4. Kovárník Robin SFC Opava 2010 1:40
5. Pflegerová Amálie TQM 2008 1:55
6. Grossová Aneta TJ Opava 2009 1:58
7. Piskořová Alexandra Sokol Opava 2009 1:59

Kategorie – mládež do 14 let 2006 – 2001
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Juříček Daniel SSK Vítkovice 2001 10:13
2. Elbl Jakub TQM 2001 10:20
3. Piskoř Andreas Sokol Opava 2001 11:24
4. Kovarník Richard SFC Opava 2005 12:03
5. Salich Jonáš ZŠ Enlišova 2005 12:36
6. Cetlová Magdaléna ZŠ Englišova 2005 12:41
7. Šulcová Vanesa Hradec n /Mor. 2004 12:47
8. Salichová Ivana ZŠ Englišova 2007 14:21
9. Kačenová Bára Sokol Opava 2005 15:26

Kategorie – dorost 2000 – 1997
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Pokorný Tomáš Opava 1997 21:30

Kategorie – ženy
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Krstevová Andrea Pearl IZUMI CZECH 1985 21:25
2. Selníková Anna Extr.sport club Selník 1994 26:32
3. Dušková Jana 1980 38:28
4. Kružberská Nikola 1988 40:48

Kategorie – muži do 39 let 1996 – 1976
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Miko Aleš SSK Vítkovice 1984 33:37
2. Janeček Roman Caramba!team 1981 36:05
3. Kokošek Oldřich Pearl IZUMI CZECH 1988 36:32
4. Šmirják Miloslav Sokol Opava 1989 37:45
5. Czilling Petr Julbo Wag 1990 39:55
6. Křivánek Jakub TQM 1988 40:55
7. Kaštovský Tomáš Nolimit 1989 41:21
8. Halátek Dalibor Běh Opava 1980 51:32

Kategorie – muži do 49 let 1975 – 1966
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Škapa Marek X-Air Ostrava 1971 37:45
2. Repaň Pavel X-Air Ostrava 1973 41:04
3. Mrovec Dušan Extr.sport club Selník 1969 42:22
4. Pokorný Roman BIKEONE 1971 45:23

Kategorie – muži do 59 let 1965 – 1956
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Oršový Zdeněk MK Seitl Ostrava 1961 36:12

Kategorie – muži nad 60 let 1955 –
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Smola Josef MK Seitl Ostrava 1951 24:10
2. Rinka Erich BBK Kravaře 1954 25:20

Kategorie – veřejná
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Selník Miroslav Extr.sport club Selník 1961 11:41
2. Spáčilová Kateřina Opava 1985 12:26
3. Holušová Kateřina Opava 1994 13:13
4. Jedlička Kateřina Opava 1992 13:14
5. Olšinová Klára Opava 2006 15:17

Kategorie – zaměstnanci
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl Ročník Čas
1. Martiník Václav TQM 1991 10:32
2. Mainuš Jiří TQM 1988 11:43
3. Petrová Radana TQM 1978 14:41
4. Olšin Lukáš TQM 1977 15:48

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *