Výsledky běhu na 10km, při GP PEPA

Publikoval sykora v

Protokol a výsledková listina

4. ročníku veřejného běhu na 10 km

G P P E PA

Pořadatel : Běh Opava o.s. a TJ Opava –oddíl orientačního běhu
Datum konání : sobota 25. října 2014
Místo konání : OC Breda a Weinstein a okruhy a parcích
Způsob závodu : Běh jednotlivců – s hromadným startem na 10 km
Hodnocení : Závod proběhl podzimního počasí při teplotě 10°C, podmrakem.
První tři závodníci v každé kategorie obdrželi finanční odměnu
a věcnou cenu věnovanou hlavním organizátorem GP PEPA.
Vítězové jednotlivých kategorii se utkali na běhátku ve Slezském divadle ve 14 hodin o finanční bonus 4000, 3000, 2000 a 1000 Kč.
Závodu se zúčastnilo 34 závodníků.

Kategorie

Pořadí

Jméno

Organizace

Čas

Muži do

1

Lukáš Olejníček

Mor.Slávie Brno

32.22

39 let

2

Jan Turek

Sokol Opava

35.14

 

3

Roman Janeček

Caramba!Team

35.34

 

4

David Král

Sokol Opava

37.41

 

5

Petr Mička

ZŠ Englišova

37.47

 

6

Vít Palzer

Sokol Opava

39.11

 

7

Michal Poledník

Canicross Beskydy

40.12

 

8

Miroslav Kuzník

Běh Opava

40:40

 

9

Martin Pater

Opava

41.52

 

10

David Střižík

Caramba!Team

42.15

 

11

Lukáš Wasserbauer

Sinci z Kateřinek

42.30

 

12

Daniel Glogar

Opava

43.33

 

13

Hynek Jakubík

Opava

44.05

 

14

Marek Mikšan

Opava

45.39

 

15

Zdeněk Frenzel

BBK Kravaře

45.53

 

16

Roman Žídek

BBK Kravaře

51.35

   

Dalibor Halátek

Běh Opava

DNF

         

Muží

       

40-49 let

1

Ján Križák

AŠK Grafobal Skalica

32.34

 

2

Tomáš Wrobel

MKS Centrum Dziengelow

34.47

 

3

Patrik Chovanec

Ostrava

44.02

 

4

Petr Žídek

Luigino.cz

44.55

 

5

Vladimír Stopka

Ilava

45.24

 

6

Karel Lesák

Opava

60.56

         

Muži

       

50-59 let

1

Petr Škrobánek

MK Saitl Ostrava

37.48

 

2

Jaroslav Navrátil

Mushingteam Ostrava

37.58

 

3

Zdeněk Oršový

Běh Opava

45.57

         

Muži

       

60 a starší

1

Ivan Šorma

Opava

45.49

 

2

Erik Rinka

BBK Kravaře

48.56

Ženy

       
 

1

Jana Kunčická

AK Šnek

40.15

 

2

Jaroslava Pokorová

SC Maraton Plzeň

45.52

 

3

Gabriela Nováková

Opava

55.18

 

4

Monika Langrová

Opava

55.48

         

Open 3km

1

Patrik CHovanec

MK Seitl Ostrava

12.19

         
         

Běhátko

1

Lukáš Olejníček

Mor.Slávie Brno

3.08

 

2

Jan Turek

Sokol Opava

3.06

 

3

Jana Kunčická

AK Šnek

2.06

 

4

Ján Križák

AŠK Grafobal Skalica

1.56

 

5

Petr Škrobánek

MK Seitl Ostrava

1.46

 

6

Ivan Šorma

Opava

0.21

         
   

Běželo se kdo déle vydrží

   
         
         
         
Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *