Výsledky Slavkovského lesíku 45.ročník

Publikoval sykora v

Protokol a výsledková listina

45. ročníku veřejného přespolního běhu

S L A V K O V S K Ý L E S Í K

Pořadatel : TJ Opava –oddíl orientačního běhu
Datum konání : sobota 18. října 2014
Místo konání : fotbalové hřiště TJ SOKOL Slavkov u Opavy
Způsob závodu : Běh jednotlivců – lesní cesty – fáborky, intervalový start.
Hodnocení : Závod proběhl za krásného podzimního počasí. Časový průběh byl dodržen. První tři závodníci ve všech kategoriích obdrželi pohár nebo medaile a drobné ceny. Během závodu nedošlo k žádnému zranění. Poděkování patří závodníkům za jejich velkou účast a všem pořadatelům, kteří se podíleli na hladkém průběhu tohoto závodu. Závodu se zúčastnilo 133 závodníků.

Kategorie

Pořadí

Jméno

Organizace

Čas

D 6-8

1.

Cetlová Karolína

ZŠ Englišova

3:49

 

2.

Kovalčíková Alena

AOP

4:23

 

3.

Warischová Bára

ZŠ Englišova

4:25

 

4.

Chalupová Aneta

ZŠ Englišova

4:31

 

5.

Salichová Ivana

ZŠ Englišova

4:34

 

6.

Latoňová Linda

ZŠ Englišova

4:36

 

7.

Vontrobová Ema

ZŠ Englišova

4:37

 

8.

Moore Jana

ZŠ Englišova

4:42

 

9.

Westová Alžběta

ZŠ Englišova

4:47

 

10.

Bartoššová Ella

ZŠ Englišova

4:49

 

11.

Holoubková Lada

Kylešovice

4:51

 

12.

Kratinová Anna

ZŠ Englišova

5:01

 

13.

Hodná Evelína

TTT Hradec

5:01

 

14.

Pachmannová Iva

ZŠ Vrchní

5:58

 

15.

Ivancová Valérie

ZŠ Englišova

6:17

 

16.

Ticháčková Karolína

Opava

8:55

         

H 6-8

1.

Jelínek Jakub

AOP

3:34

 

2.

Ferenz Pavel

Kravaře

3:42

 

2.

Hodný Vilém

TTT Hradec

3:42

 

3.

Škrobánek Daniel

TTT Hradec

3:47

 

4.

Dietrich Vít

ZŠ Englišova

3:52

 

5.

Warisch Václav

ZŠ Englišova

3:57

 

6.

Borunský Matěj

AOP

3:57

 

7.

Nycz Ondřej

AOP

3:59

 

8.

Hluchý Martin

ZŠ Englišova

4:04

 

9.

Bednář Štěpán

ZŠ Englišova

4:10

 

10.

Holubek Filip

ZŠ Englišova

4:10

 

11.

Habura Aleš

ZŠ Englišova

4:15

 

12.

Ivanco Viktor

ZŠ Englišova

4:18

 

13.

Čech Viktor

AOP

4:35

 

14.

Kovalčík Nikolas

ZŠ Englišova

4:44

 

15.

Kovalčík Petr

AOP

5:02

 

16.

Jakubík Štěpán

ZŠ Engllišova

5:07

 

17.

Schindler Viktor

ZŠ Englišova

5:22

         

D 9-10

1.

Bartošová Simona

ZŠ Englišova

6:45

 

2.

Cetlová Magdaléna

ZŠ Englišova

7:04

 

3.

Kovalčíková Anna

AOP

8:03

 

4.

Švidrnochová Eliška

SKOB Ostrava

8:13

 

5.

Štěbrová Natálie

ZŠ Englišova

8:18

 

6.

Drábková Kateřina

ZŠ Englišova

8:21

 

7.

Pachmannová Katerina

ZŠ Vrchní

8:31

 

8.

Hronková Lucie

ZŠ Otická

8:35

         

H 9-10

1.

Krček Jan

AOP

7:10

 

2.

Jakubík Matěj

ZŠ Englišova

7:28

 

3.

Salich Jonáš

ZŠ Englišova

7:52

 

4.

Moore Matěj

ZŠ Englišova

8:13

 

5.

Rypl Jiří

Slavkov

8:45

 

6.

Gebauer Jonáš

Branka

8:49

         

D 11-12

1.

Beková Kateřina

KK Opava

6:15

 

2.

Hromadová Alexandra

ZŠ Englišova

6:20

 

3.

Maršíková Zita

Šílené veverky

6:29

 

4.

Pachmannová Bára

ZŠ Vrchní

7:11

 

5.

Žídková Kateřina

Luigino

7:24

 

6.

Brunová Vanda

ZŠ Englišova

7:28

 

7.

Krčková Helena

AOP

7:59

         

H 11-12

1.

Valík Adam

AOP

11:25

 

2.

Kostka Jiří

AOP

12:26

 

3.

Škrobánek Martin

TT Hradec

13:04

 

4.

Štěbra Matěj

ZŠ Englišova

14:14

 

5.

Hronek Jakub

ZŠ Otická

14:15

 

6.

Špilháček Martin

Slavkov

16:02

 

7.

Drábek Antonín

ZŠ Englišova

20:36

         

H 13-14

1.

Valík Tomáš

AOP

12:19

 

2.

Jelínek Jan

AOP

12:27

 

3.

Vavřík Tomáš

LOV

13:31

 

4.

Špilháček Dominik

Slavkov

13:56

         

H 15-16

1.

Slaný Patrik

Mikolajice

24:05

 

2.

Gebauer Matěj

Branka

33:16

         

D 19 – 39

1.

Esentierová Adéla

Baláž extreme team

25:17

 

2.

Richterová Jana

Prajzský BK Kravaře

25:29

 

3.

Mattovičová Pavla

SOKOL Opava

28:37

 

4.

Englišová Nikol

CARATIBA! Team

29:00

 

5.

Kožaná Lucie

CARAMBA! Team

30:39

 

6.

Klimešová Martina

Zlatníky

31:32

 

7.

Ryplová Věra

Slavkov

32:13

 

8.

Palečková Beáta

Zlatníky

33:18

 

9.

Švidrnochová Hana

SKOB Ostrava

35:12

         

H 19-29

1.

Rychlý Pavel

Krnov

34:52

 

2.

Pavelek Jan

Dolní Benešov

40:12

 

3.

Hanel Jiří

BOXING CLUB Ostr.

40:19

 

4.

Volný Jan

Real Madrid

44:23

H 30-39

1.

Janeček Roman

CARAMBA! TEAM

32:54

 

2.

Mička Petr

ZŠ Englišova

34:30

 

3.

Ostrak Daniel

PBK Kravaře

35:24

 

4.

Kuzník Miroslav

Běh Opava

36:08

 

5.

Ferenz Jan

Prajzský BK Kravaře

36:10

 

6.

Němec Jakub

CARAMBA! Team

36:34

 

7.

Hodný Tomáš

TTT Hradec

37:40

 

8.

Jalůvka Tomáš

Branka u Opavy

38:27

 

9.

Střižík David

CARAMBA!Team

38:56

 

10.

Chalupa Petr

NS Opava

39:19

 

11.

Rinka Tomáš

PBK Kravaře

41:42

 

12.

Bruss Roman

Slavkov

41:46

 

13.

Jařab Aleš

CARAMBA!Team

41:48

 

14.

Halátek Dalibor

Běh Opava

42:20

 

15.

Hudeček Tomáš

OOP

42:21

 

16.

Salich Radomír

OOP

42:25

         

D 40-  

1.

Pokorová Jarka

SC Marathon Plzeň

27:52

 

2.

Krasnokutská Magda

AOP

31:46

 

3.

Pachmannová Hana

SOP

37:22

         

H 40-49

1.

Baláž Roman

Baláž extreme team

33:55

 

2.

Žídek Petr

Luigino.cz

39:20

 

3.

Valeček Jan

Opava

43:10

 

4.

Krček Martin

AOP

50:24

         

H 50 –

1.

Navrátil Jaroslav

HO SSK Vítkovice

34:51

 

2.

Lubojacký Jiří

ZOMBIA

37:46

 

3.

Jelínek Jan

AOP

37:56

 

4.

Rychlý Miloš

OOP

39:35

 

5.

Schvarzbacher Jan

MK SEITL Ostrava

39:43

 

6.

Stuchlík Karel

BK Kravaře

40:19

 

7.

Ryšavý Jiří

SKOB Ostrava

40:30

 

8.

Pospíšil Václav

SOP

44:59

 

9.

Sýkora Jiří

Běh Opava

46:04

 

10.

Volný Jiří

SOP

52:08

         

Veřejný

1.

Gebauer Marek

Branka

12:30

 

2.

Jelínková Irena

Opava

22:48

         

Olympijské naděje

       
 

81

Cetl Jan

 

2009

 

82

Sommer Oliver

 

2009

 

83

Borunská Alžběta

 

2009

 

84

Ryplová Anna

 

2010

 

85

Válečková Viktorie

 

2010

 

88

Švidrnochová Nela

 

2009

 

89

Warisch  Jan

 

2009

 

90

Bednářová Anna

 

2009

 

91

Bieláková Anna

 

2011

 

92

Hromadová Simona

 

2009

 

93

Krejčíř Jan

 

2012

 

94

Tichý Čeněk

 

2010

 

95

Tichý Prokop

 

2012

 

96

Hudečková Stella

 

2011

 

97

Mičolová Karolína

 

2011

 

98

Bureš Viktor

 

2009

 

99

Drábek Jan

 

2009

 

100

Ticháčková Karolína

 

2011

 

171

Halátek Barnabáš

 

2011

 

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *